Atgal
Lt
Lt Lv

Sintetinės dervos plėvelė naudojant Romex gaminius

Priklausomai nuo naudojamo produkto bei paviršiaus tipo ir spalvos, pastebimas mažesnis ar didesnis spalvos suintensyvėjimas. Dėl natūralios trinties bei oro sąlygų per kelis mėnesius sintetinės dervos plėvelė dingsta.

Faktai apie sintetinę plėvelę:

  • sintetinės dervos siūlių užpildai natūraliai suintensyvina paviršiaus spalvą
  • sintetinės dervos plėvelė veikia kaip aukštos kokybės akmens paviršiaus hermetikas, apsaugantis grindinį nuo purvo
  • šviesios spalvos akmenims (pvz. šviesus, skaldytas granitas) klinkerio ar pagal spec. užsakymus gamintiems paviršiams, sinttinės dervos plėvelė taip pat gali paskatinti splavos suintensyvėjimą
  • dirbant su didelių gabaritų plokštėmis, jungiamasis siūlių mišinys turi būti tolygiai paskirstomas po visą dengiamą plotą. Tai užtikrina tolygų sintetinės dervos plėvelės susidarymą
  • dėl nevienodo paviršiaus naudojimo, apkrovų ar atmosferos poveikio akmens paviršiaus aplava įvairiose vietose gali varijuoti
  • pradiniame etape, po siūlių sutvarkymo sintetiniu mišiniu, gali susidaryti įspūdis, kad paviršius pakeitė atspalvį ir tapo balšvas/ pilkas. Tai atsiranda dėl šviesos spindulių lūžių sintetinės dervos paviršiuje. Šį reiškinį galima pašalinti švelniai valant paviršių arba apdorojant akmenis spalvą intensyvinančiais produktais.

PRIEŠ 

Sintetinės dervos plėvelės susidarymas "paverčia" paviršius "šlapiais". Rekomenduojame prieš pradedant darbus sušlapinti paviršių, kad pamatytumėt kaip jie atrodyus pabaigus darbus. Jei kyla abejonių, visada išbandykite ant nedidelio ploto, kurį vėliau galėsite panaudoti kaip pavyzdį.  Sintetinės dervos plėvelė, esant mechaninėms apkrovoms bei veikiant atmosferos reiškiniams po tam tikro laiko išnyks. 

Intensyviai naudojamose zonuose - važiuojamosios kelio dalys, automobilių stovėjimo aikštelės, ar viešose zonose - rinkos aikštės, traukinių stotys, sintetinė plėvelė paprastai išnyksta per kelias savaites. Tai vyksta dėl natūralaus atmosferos poveikio: saulės, lietaus ir sniego, taip pat dėl intensyvių sunkaus autotransporto apkrovų ir trinties.

Sintetinės plėvelės išnykimo laikas gali būti įvairus. Paviršiai, kurie yra lygūs ir paprastai turi sunkesnes apkrovas, yra veikiami metrologinių sąlygų. sintetinę plėvelę praras greičiau nei mažiau veikiami paviršiai.

Spalvos intensyvumas priklauso nuo naudojamo produkto. Sintetinės dervos plėvelės intensyvumas gali būti sumažintas, jei prieš naudojimą paviršius bus intensyviai sudrėkintas.  

 

PO 

 

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su Betono Mozaika slapukų politika.

SUTINKU Privatumo politika