Atgal
Lt
Lt Lv

Konferencija "Grindinio projektavimas"

 "Betono mozaika" kviečia į konferenciją "Grindinio projektavimas: pasaulinės naujienos ir tendencijos"!

 

„UAB Betono mozaika“ - didžiausia šalyje betoninių trinkelių, grindinio ir mažosios architektūros elementų gamintoja. Įmonė, būdama rinkos lydere, nuolatos ieško naujų sprendimų tiek iš technologinės bei estetinės pusių ir įkvėpimo semiasi iš pasaulinių tendencijų, naujienų. "Grindinio projektavimas: pasaulinės naujienos ir tendencijos" vyks dvejuose miestuose, Vilniuje (kovo 13 dieną, 9:30 valandą) ir Kaune (kovo 15 dieną. 9 valandą). Registruotis galite čia.

 

Konferencijoje "Grindinio projektavimas: pasaulinės naujienos ir tendencijos", "Betono mozaikos" specialistai bei svečiai iš Vokietijos Bert Meurer (Romex GmbH generalinis direktorius) ir Harald Böhnke (projektuotojas, patentuotų grindinio projektavimo sistemų išradėjas) dalyviams pasakos apie grindinio projektavimą ir su juo susijusias naujoves.

 

Bert Meurer vadovauja šeimos verslui, įkurtame dar 1980 metais. Tuomet tai buvo nedidelė jo tėvo valdoma įmonė, o šiandien Romex savo produkciją platina Europoje ir Jungtinėse Amerikos valstijose. Romex gamina įvairiausio profilio ir tipo grindinio siūlių užpildus. Įmonės vadovas Bert Meurer pasakos apie įvairiausius grindinio siūlių užpildymo sprendimus tiek iš technologinės, funkcinės ir estetinės pusės.

 

Harald Böhnke grindinio projektavimo srityje dirba visą gyvenimą, tad sukaupta patirtis tikrai didžiulė. Vyras per savo gyvenimą užpatentavo ne vieną veiksmingą technologiją, užtikrinančią klojamo grindinio ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Harald Böhnke pristatys ne tik dažniausias problemas, su kuriomis susiduria grindinio projektuotojai, bet ir naujausius bei inovatyviausius sprendimus.

 

"Betono mozaikos" specialistai kalbės apie padėti Lietuvos trinkelių rinkoje. Vilniaus pardavimų skyriaus vadovas Marius Semaška pasakos apie tai, kaip bėgant laikui keičiasi pardavimų struktūra, kas rodo įdomius ir tendencingus kliento pasirinkimo pokyčius. Kompanijos rinkodaros vadybininkas Vytenis Utaras, remdamasis įvairiais informacijos šaltiniais, supažindins su ne tik su potencialaus kliento portretu, bet ir pristatys priežastis, dėl kurių kinta požiūris į produkciją. Na o gamybos vadovas Mantas Malinauskas papasakos apie naujienas ir tendencijas gamybinėje sferoje.

 

Registruokitės jau dabar, kadangi laikas tirpsta, o laisvų vietų liko jau nebedaug!