Atgal
Lt
Lt Lv

Naujiena - ROMEX produkcija

„Betono mozaika“ – oficiali ROMEX produkcijos platintoja Lietuvoje. Įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės betonines grindinio trinkeles, didelį dėmesį skiria ne tik savo produkcijos kokybei, ilgaamžiškumui, bet ir aplinkosaugai. Gamyklose įrengtos naujausios vandens valymo sistemos, žaliava tausojama ir stengiamasi ją perdirbant panaudoti kelis kartus. Kaip tik inovatyvus ir aplinką tausojantis požiūris įmonę ir atvedė prie ROMEX produkcijos, kuri skirta grindinio siūlių užpildymui bei sutvirtinimui.

ROMEX – pasaulyje pirmaujanti įmonė, kurios produkcijos asortimentas sudarytas iš įvairaus tipo ir paskirties dervų pagrindu gaminamų siūlių surišimo mišinių. Daugiau nei 25 metai sunkaus darbo, tyrimų ir nuosavos gamybos linijos kūrimas, nuolatinė griežčiausio lygio kokybės kontrolė užtikrina produkcijos kokybę.

Daugybė gaminamų produktų tinkami naudoti su įvairaus tipo grindiniu: klinkeriu, betoninėmis trinkelėmis, natūralių akmeniu, žvyru ar smėliu. Panaudojimo prizmė taip pat labai plati: nuo privačių iki viešo naudojimo erdvių, nuo pėsčiųjų iki sunkiojo transporto generuojamų apkrovų, nuo vandeniui laidžių dekoratyvių paviršių iki darbo erdvių paviršių ar jų remonto. Labai svarbu ir tai, jog, kaip ir minėta, šie mišiniai laidūs vandeniui, tad siūlės, kurioms sutvirtinti naudojama ROMEX produkcija natūraliai drenuoja vandenį ir jo neužteršia priemaišomis. Dėl šių priežasčių, ROMEX produkcija susilaukė pripažinimo ne tik gimtojoje Vokietijoje ar Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos valstijose.

Visus ROMEX gaminius galite naudoti nesibaimindami pakenkti aplinkai, kadangi grindinio siūlių surišėjai gaminami dervos pagrindu, yra be žmogaus sveikatai kenksmingų priemaišų ir leidžia vandeniui laisvai susigerti į dirvožemį.

„Betono mozaikos“ pardavimų skyriuose nuo šiol galėsite įsigyti ROMEX įmonės gaminių. Dėl ypač plataus asortimento, tinkamą produktą išsirinks ir sunkiajam transportui trinkeles klojanti įmonė, tiek ir pirkėjas, norintis, kad žolių jo kiemo grindinio siūlėse būtų kuo mažiau.

ROMEX gaminių galite teirautis "Betono mozaikos" pardavimų skyriuose.