Viskas apie grindinį

Viskas apie grindinį

Pasižiūrėkime į grindinį globaliau.

Kokios medžiagos gali būti naudojamos formuojant grindinį?

Atsakysime – tikrai labai įvairios, nuo natūralaus akmens ir klinkerio iki asfalto. Kaip dažnai kartoja LKAS specialistai – nėra blogų medžiagų yra neteisingai parengti projektai. Šioje skiltyje norime dalintis kaip teisingai įrengti grindinį ir kokie sprendimai atsiranda, yra plačiai vartojami, pasiteisina, kokie sprendimai yra populiarūs Europos šalyse ir kaip tai įgyvendinti pas mus.

Grindinio sprendimai ateina iš vakarų Europos

Stiprios pramonės šalys, itin pažengusios aplinkotvarkos klausimuose yra Vokietijoje veikiančios įmonės. Šio sektoriaus patirtis puikiai pritaikoma ir Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baltijos šalių rinkose tikrai paklausūs betono gaminiai ir sprendimai, formuojant grindinį, nes tai patvari, puiki danga, kuri lengvai remontuojama, prižiūrima, paprastai įrengiama.

Vykdome projektus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tad mielai dalinamės sukaupta patirtimi ir grindinio įrengimo ypatybėmis kiekvienoje šalyje, įgyvendintais projektais ir priimtais sprendimais.

Ar grindinys pakeis asfaltą?

Pastebime ir dažnai siūlome dideliems industriniams projektams apsvarstyti keisti asfalto dangą trinkelių danga. Trinkelių dangos privalumas – nuo karščio nesideformuoja, neatsiranda provežos. Esant poreikiui, greitai suremontuojama, keičiant trinkeles. Paviršius būna tinkamas naudoti esant bet kokiam orui.

Grindinio tendencijos?

Taip, pastebime grindinio tendencijas, galime net sakyti madas. Tai vyraujantis pasirinkimas renkantis produktus, spalvas, ar formas. Populiariausi gaminiai, spalvos ar sprendimai – tai ką vadiname tendencijomis. Jų pagrindu sudarome prioritetinių gaminių sąrašą ir siūlome klientams juos įsigyti. Prioritetiniai gaminiai reiškia, kad šio gaminio visuomet turime pakankamus likučius sandėliuose.

Kokie gaminiai yra prioritetiniai 2022? Tai:

  • Nida Granit
  • Plaza 6×2 Quartz bei Lava natūralaus akmens dangos
  • Kuba 8B, juoda, sendinta
  • Eco Line, juoda
  • Eco Domino
  • Dito, granit arba juodos spalvos

Tačiau, kartais norime papasakoti, kad jau laikas tendencijoms keistis. Pavyzdžiui čia.

Dalinamės sprendimais, kaimyninėse šalyse, pavyzdžiui čia.

Pasakojame apie išskirtinius mūsų projektus, pavyzdžiui čia.

Daug įdomių temų

Sekite mus, nes pažadame – įdomių temų netrūks!

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Kviečiame sekti mūsų socialinių tinklų paskyras: