Atgal

2021 m. sezono naujienos

Nuo 2021 m. kovo 1 d. keičiami produktų, bei asortimento spalvų, tekstūrų bei faktūrų pavadinimai, nekeičiant jų techninių sąvybių. Detalus pokyčių sąrašas (atsisiųsti).

Pokyčiai neįtakos produktų savybių ir toliau bus užtikrinta aukščiausia gaminių kokybė ir atitikimas standartų reikalavimams. Pavadinimų keitimas taip pat leis vykdyti sklandų asortimento valdymą visose rinkose, kuriose UAB „Betono Mozaika“ gamina ir parduoda savo produkciją. Kartu su pavadinimų keitimu diegiamos klientų aptarnavimo ir kokybės sistemos, investuojama į papildomą įrangą, užtikrinsiančią geresnę produktų kokybę ir klientų aptarnavimą. Taip pat atnaujinamas autoparkas leis greičiau, efektyviau ir ekologiškiau vykdyti produkcijos pakrovimą ir pristatymą klientams.

2021 m. investicijoms skiriama daugiau nei 2 mln. Eur.

Informuojame, kad pardavimo vietose dalis produkcijos gali būti su sena markiruote, tokiu atveju, kartu su įsigijimo dokumentais, turi būti pateiktas pokyčių sąrašas.

 

2021 m. sezono naujienos

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika