Atgal

Atnaujintas prekės ženklas

25 metus rinkoje esanti UAB „Betono mozaika“ atnaujino prekės ženklą, kuris simboliškai žymi pokyčius įmonės veikloje – 2021 m. įmonė pakeitė produktų segmentavimą, asortimente atsirado nauji prekių pavadinimai, diegiami klientų aptarnavimo ir gamybos standartai, plečiasi produktų pardavimo geografija.

„Jau kelerius metus dirbame ties įmonės vidiniais procesais, taip pat intensyviname įmonės produktų plėtrą namų rinkose, tad prekės ženklo pokyčiais simboliškai pažymime naują etapą įmonės veikloje. Prekės ženklo nenorėjome keisti kardinaliai, tačiau jautėme poreikį atsinaujinti, akcentuoti modernumą, išskirtinumą ir ekspertiškumą, taip pabrėždami įmonėje diegiamus pokyčius ir standartus persiorentuojant, gerinant klientų patirtis ir gamybos procesus“ – sako generalinis direktorius Romas Venckus.

Atnaujinus prekės ženklą seks ilgas ir intensyvus vizualinio identiteto pokytis, kurį planuojama užbaigti 2022 m.  Įmonės prekės ženklo atnaujinimą kūrė Mãrios Agency. Ženklokūroje ir grafiniame dizaine sėkmingai įsibėgėjančios Mãrios Agency meno vadovo, Mariaus Kneipferavičiaus teigimu, atnaujinant ženklą buvo svarbiausia išlaikyti logotipe simbolio, modulinių elementų buvimą, išlaikyti sąsajas su produktu, kartu pabrėžiant įmonės „Betono mozaika“ šiuolaikiškumą.

Įmonės produkcijos pardavimų geografija 2021 m. taip pat plėtėsi – šiuo metu Betono mozaika gamyklose gaminamų gaminių galima įsigyti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Glaudžiai bendradarbiaudami su architektais ir projektuotojais, kuriami nauji produktai, išskirtinės faktūros ir spalviniai sprendimai.

2020 m. įmonei buvo rekordiniai – įmonės pardavimai ir gamyba per visą įmonės gyvavimo istoriją buvo didžiausi – produkcijos pardavimai, lyginant su 2019 m. rodikliais augo maždaug 11 proc. Produkcija tiekta įvairiausiems projektams – nuo magistralinių kelių iki miesto aikščių rekonstrukcijų projektų. Neliko pamiršti ir privatūs asmenys, kurie įmonės asortimente gali rasti išskirtinius rinkoje rifliuotus gaminius Nida, populiarius Dito, didelių matmenų gaminius Plaza, jau nekalbant apie išskirtines daugiaspalves, natūralaus akmens faktūras, sendintus gaminius.

Kalbant apie viešuosius projektus, be betono gaminių įmonė nuo 2019 m. siūlo išskirtinius Vokietijos gamintojo Romex GmbH gaminius – užpildus, remontinius mišinius, grindinio stabilumą užtikrinančius ankerius, skaldos klijus bei epoksidinės dervos produktus. 

Atnaujintas prekės ženklas

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika