Atgal

Didinamos produktų kainos

Reaguodami į išaugusias medžiagų, žaliavų bei transportavimo kainas, bei atsižvelgę į tai, kad įmonės gaminamų betono gaminių kaina nebuvo didinama nuo 2020 m. didiname produktų kainas. Sprendimas priimtas brangstant gamybos, logistikos bei atlyginimų kaštams.

Naujos produktų kainos klientams, su kuriais yra pasirašytos tiekimo sutartys bus didinamos atsižvelgiant į sutartyse numatomus informavimo terminus.

Privatiems klientams naujiems užsakymams kainos būtų peržiūrimos nuo rupgpjūčio mėnesio pradžios, anksčiau gautų užsakymų kaina nebūtų keičiama.

Planuojama, kad produktų kainos bus 5-10 proc. didesnės nei sezono pradžioje.

Įmonė, reaguodama į situaciją rinkoje pasilieka teisę keisti produkcijos kainos dydį pagal rinkos situaciją. Atkreipiame dėmesį, kad lankstinukuose, kainynuose, bei kitoje įmonės medžiagoje gali būti nurodomas mažesnės kainos. Ši medžiaga rengiama sezono pradžioje visam sezonui, tad neatspindi/ gali neatspindėti pokyčių ir sprendimų, priimamų sezono metu.

Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į pardavimų skyrius arba bendruoju įmonės numeriu.

 

 

Didinamos produktų kainos

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika