Atgal

Aplinkotvarkos specialistų konkurso nugalėtojai

2021 metų Aplinkotvarkos specialistų konkursas baigtas ir laikas apdovanoti dalyvius ir nugalėtojus. Kasmet sulaukiame didelio pristatomų projektų skaičiaus ir renkame didžiausią ir daugiausiai projektų atsiuntusią įmonę.

Šiemet konkursui 3 įmonės pateikė 20 projektų. Konkurso dalyviai, Mindviga ir Ko, Trinkelių klojimas Žemaitijoje, Grindinio sprendimai, dalinosi savo atliktų darbų nuotraukomis ir aprašymais. Sulaukėme daugybės kokybiško grindinio klojimo pavyzdžių ir puikaus produktų panaudojimo.

Džiugina, kad įrengiamos dangose vyrauja spalvoti ir daugiaspalviai gaminiai, didėja modernių gaminių pasirinkimas, drąsiau maišomi kelių spalvų produktai.

Visi dalyviai bus apdovanoti Romex produktais Deko ir Profi – Deko. Plačiau su šiais produktais galite susipažinti čia.

Taip pat skelbiame didžiausią projektą įgyvendinusią įmonę –  Grindinio sprendimai -  1100 m2 Šiauliuose įrengtas projektas.

Bei daugiausiai projektų pateikusi Mindviga ir Ko – net 11 projektų.

Abi įmonės gauna mūsų apdovanojimus, su jomis bus susiekta asmeniškai.

SVEIKINAME LAIMĖTOJUS! Visus darbus galite peržiūrėti čia

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika