Atgal

Eco Domino

 

Kartu su architektų biuru Do Architects, pristatę rinkai naujus sprendimus žaliųjų zonų formavimui, norime pristatyti dar vieną sprendimą, leisiantį parkavimo vietoms naudoti ažūrinius gaminius. Šio gaminio, Eco Domino dėka atveriama 39-iais procentais daugiau ertmių nei įprastuose ažūro gaminiuose, o pats gaminys yra 11 cm aukščio, tad puikiai tinkamas ne vien pėsčiųjų bet ir autotransporto apkrovoms. 

Ertmių kiekis užtikrina pakankamą vietos kiekį žolės šaknų sistemai, taigi šis gaminys puikiai tinkamas žaliosios zonos kūrimui. Rekomenduojame kartu su ECO Domino naudoti sėklų mišinį Sunshine, kuris pasižymi atsparumu, nėra reiklus bei puikiai auga sudėtingesnėmis sąlygomis. Drėgmės užtikrinimui taip pat rekomenduojame naudoti drėgmę sugeriančias, bet tūrio nekeičiančias medžiagas, kaip kapsulės ar kokoso plaušas, kurios, esant drėgmės stygiui, sukauptą drėgmę atiduos augalui. 

Ažūriniai gaminiai laikomi itin draugiškais aplinkai gaminais, nes jų pagalba reguliuojamas kritulių susigėrimas į gruntą, išvengiant lietaus kanalizacijos tinklų įrengimo, apsaugant grindinį nuo balų susidarymo, preventyviai šalinant užpylimo galimybes. Į gruntą susigeriantis vanduo lengvai patenka į gilesnius sluoksnius, bei suteikia drėgmę augalams. 

 

Eco Domino

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su Betono Mozaika slapukų politika.

SUTINKU Privatumo politika