Atgal

Apie mus

UAB „Betono mozaika“ verslas – betoninių trinkelių, grindinio ir mažosios architektūros elementų gamyba bei pardavimas.

Įmonė gamina produkciją Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių gamyklose. Gamybos linijos „Masa“ įrengimai leidžia prisitaikyti prie kliento poreikių, pasiūlyti įvairaus dizaino ir techninių savybių asortimentą, gaminti daugiaspalvius, šiurkštintus gaminius ir sendintas trinkeles. Moderniausia technologija leidžia gaminti trinkeles su natūralaus kvarco, dolomito, granito skaldelių tekstūra.

Gamyklose pradėta taikyti pažangiausia Lean gamybos valdymo sistema. Ji leidžia gaminti lanksčiau, naudojant mažiau resursų. Klientams  galime pasiūlyti greitesnį užsakymų įvykdymą bei aukštesnę gaminių kokybę. 

Kiekvienoje gamykloje turime sunkiasvorių automobilių su hidrauliniais kranais, kuriais galima gabenti iki 21,8 tonos gaminių. Šio transporto pagalba savo klientams siūlome vienu reisu gabenti daugiau produkcijos, mažinti atliekamų reisų kiekį. Taip klientai sutaupo logistikai skirtus kaštus, gauna operatyvų produktų pristatymą su iškrovimu net į nutolusias Lietuvos vietas.

Klientų laukiame pardavimų skyriuose, kuriuose darbuotojai kiekvienam klausimui pateikia atsakymus, problemoms randa sprendimus ir siekia, kad klientas liktų patenkintas konsultacija, produktais bei džiaugtųsi savo pasirinkimu ilgus metus. Didžioji dalis skyrių įrengti šalia gamyklų – patogu atvykti pasikonsultuoti, užsisakyti ir atsiimti produkcijos.

Įmonių grupė

UAB "Conretus group" – viena didžiausių prekinio betono, gelžbetonio, aplinkotvarkos gaminių gamintoja Baltijos šalių regione. Šios įmonių grupės tikslas – tolygus augimas ir vertės didinimas. Grupėje didelis dėmesys skiriamas inovacijoms ir naujiems statybos pramonės sprendimams, kurie leidžia klientams eiti koja kojon su vis patvaresniais, kokybiškesniais, naujausius reikalavimus atitinkančiais sprendimais. Didelė darbų apimtis leidžia semtis patirties ir praktikoje taikyti pasiteisinančius sprendimus.

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su Betono Mozaika slapukų politika.

SUTINKU Privatumo politika