Apie mus. Betono mozaika

Apie mus. UAB „Betono mozaika“ – jau daugiau nei 25 metus rinkoje esanti aplinkotvarkos gaminių ir sprendimų įmonė. Kraštovaizdžio kūrimui skirtus produktus gaminame 4 gamyklose, o gaminius parduodame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šaulių ir Panevėžio pardavimų skyriuose, produktai taip pat tiekiami prekybos centrams, specializuotoms prekių parduotuvėms ir internetu prekiaujančioms kraštovaizdžio produktais kompanijomis.

MART9078 1

Glaudžiai dirbdami su klientais, projektuotojais ir architektais nuolat siekiame siūlyti aktualius rinkai produktus ir sprendimus. Kartu sukūrėme ne vieną produktą, vėliau prigijusį visų Baltijos šalių rinkose:

  • sukurti drenuojantys produktai Eco Line ir Eco Domino,
  • Vaidilos aikštės rekonstrukcijai – Grande plokštė.
  • daugybė spalvų, daugiaspalvių, natūralaus akmens faktūros sprendimų, pavyzdžiui Fossil tekstūra Aleksandro Čako gatvės Rygoje rekonstrukcijos projektui, Artery projektui – specialaus atspalvio šiurkštinta tekstūra
  • naudojant vos keletą natūralaus akmens skaldelių sukuriamos 11 skirtingų atspalvių gaminiai Siguldos Devons projektui.

Apie mus. Betono mozaika.

Dirbdami nuolat siekiame, kad mūsų produkcija būtų kuo tvaresnė:

  • Minimalus ir saugus gaminių pakavimas. Pakuotei – tvirtos perdirbto plastiko PET juostos.
  • Bepadėklis gaminių pristatymas
  • Sumontuotos saulės baterijos, aprūpinančios gamyklas saulėtu metu energija ir leidžiančios sutaupyti virš 200 000 t CO2 per metus.

Kasmet atnaujindami ir modernizuodami esamas gamybos linijas, esame viena efektyviausių ir moderniausių aplinkotvarkos produktų ir sprendimų gamintoja Baltijos šalyse.

MART9618

BAK 9774

Klientams taip pat siūlome:

Mūsų produkcija sėkmingai prekiaujame Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkoje. Didžiuojamės kuriamais produktais ir įgyvendinamais projektais!

Kviečiame tapti mūsų šeimos dalimi!

Logo Betono mozaika. Apie mus.

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio