Spalvos ir tekstūros

Produkcijos atspalvis gali būti skirtingas ir toje pačioje gaminių partijoje bei lyginant su nuotraukomis internetiniame puslapyje dėl kompiuterio bei mobilaus įrenginio nustatymų, o taip pat su „Betono mozaikos“ ekspozicijose pateiktais gaminiais dėl medžiagų spalvų bei kietėjimo sąlygų nevienodumo.

Spalvota

Spalvota produkcija - gaminiai, kurie dengiami viena spalva. Priklausomai nuo pasirinkto cemento, spalvos intensyvumas gali varijuoti. Spalvoti gaminiai puikiai dera su natūralaus akmens tekstūra bei daugiaspalve dengtais produktais.

Balta

Juoda

Natūrali

Ruda

Raudona

Daugiaspalvė

Daugiaspalvė tekstūra - kai gaminius dengiame ne viena spalva, o keletos spalvų mišiniu.

Granit

Terra

Umbra

Moon antracite

Orange granit

Natūralaus akmens

Natūralaus akmens faktūros gaminiai - išskirtinis, ilgalaikis dangos produktas. Gaminiai dengiami natūralaus akmens skalda, jai gali būti naudojami įvairūs akmenys, pavyzdžiui marmuras, granitas.

Quartz

Silver

Lava

Bordo

Rose

Sendinta

Ieškote išskirtinai atrodančių gaminių savo projektui? Galbūt tai sendinti gaminiai? Apdirbami gaminiai specialia technologija produktai įgyja išskirtinę ir unikalią išvaizdą.

Juoda, sendinta

Ruda, sendinta

Raudona, sendinta

Natūrali, sendinta

Terra, sendinta

Šiurkštinta

Šiurkštinta produkcija - išskirtinai funkcionalus sprendimas, bei rekomenduotinas zonoms, kuriose aktualu sumažintas paviršiaus slidumas. Gruoblėtas šiurkštintas gaminys bus mažiau slidus nei įprastas, tad puikiai tinka takams, laiptams ir pėsčiųjų zonoms. Šiurkštinti galime spalvotus gaminius.

Natūrali, šiurkštinta

Raudona, šiurkštinta

TCP

TCP arba Top coated product - specialia impregnuojančia priemone padengti gaminiai. TCP negali būti dengiami sendinti ir natūralaus akmens faktūros produktai.

TCP

Romex

Romex GmbH produktų spalvų paletė. Atkreipkite dėmesį, kad konkreti produkto spalva nurodoma prie produkto - produkto lape. Dalis produktų yra bespalviai, pavyzdžiui Profi-Deko, arba po padengimo įgauna medžiagų su kuriomis dengiami spalvą.

Smėlio

Pilka

Neutrali

Bazalto

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio