Kainynai

Betono mozaika produktų kainynas, kuriame kaina yra nurodoma už vieną kvadratinį metrą, o į kainą yra įskaičiuotas pridėtinės vertės mokestis (PVM). Atkreipiame dėmesį, kad mūsų produkcija parduodama tik pilnomis pakuotėmis (paketais, įskaitant ir sendintą produkciją, kuri parduodama supakuota į didmaišius). 

Skaityti daugiau

Kiek pilnų pakuočių reiks jūsų dangos įrengimui galite sužinoti pasinaudodami patogia skaičiuokle prie kiekvieno produkto (išskyrus bordiūrus). Skaičiuoklėje nurodę norimą padengti plotą, gausite kiek pilnų produkcijos pakuočių reiktų įsigyti ir kokį plotą su pilnu pakuočių kiekiu galėsite padengti.

SVARBU

Skaičiuojant gaminių kiekį taip pat būtina įsivertinti, kad dalį gaminių reiks supjaustyti, nes klojant praktiškai bet kokiu klojimo raštu lieka zonos kur būtina įterpti mažesnių matmenų gaminius, taip pat tokios vietos gali susidaryti dėl netaisyklingos dangos formos, posūkių, įvažiavimų ir pan.

Įrengiant dangą labai svarbu maišyti produktus iš skirtingų pakuočių. Jei produktai nėra maišomi, rizikuojama dangoje matyti skirtingų atspalvių dėmes ir plotus, o tai nėra estetiškas vaizdas. Kadangi skirtingų gaminių partijų atspalviai gali varijuoti ir tai nėra laikoma produkcijos broku, rekomenduojame klojant maišyti gaminius iš mažiausiai trijų pakuočių. Taip išvengsite spalvinių dėmių, o danga atrodys vientisa ir žaisminga.

 

Kainynai - kaip skaityti Betono mozaika kainynus?

Pirmiausia reiktų pasirinkti jus dominantį gaminį ir susirasti jį kainyne. Tuomet šalia matysite šio gaminio 1m2 kainą su PVM, pasirenkant konkrečią tekstūrą. Apie gaminių tekstūras ir galimus dangos spalvinius sprendimus kviečiame skaityti Betono mozaika bloge:

  • spalvoti gaminiai ir jų sprendimai
  • daugiaspalviai gaminiai ir jų sprendimai
  • natūralaus akmens faktūros gaminiai ir jų sprendimai
  • sendinti gaminiai ir sprendimai
  • mažosios architektūros elementai, latakai
  • vejos ir gatvės bordiūrai

Kainynai. Romex produktų katalogas.

Šalia Betono mozaika dokumento taip pat rasite Romex GmbH produktų katalogą. Tai papildantys produktai, leidžiantis mėgautis danga ir mažinti jos priežiūrai skiriamą laiką. Šiame kataloge siūlome susipažinti detaliau su produktais, kurie skirti užpildyti siūlėms, surišti gaminius, skaldos, žvyro rišikliai, siūlių stiprikliai ir kt. Šių produktų panaudojimas labai priklauso nuo esamų dangos elementų siūlių pločio, bei planuojamų dangos apkrovų. Romex GmbH produktai gali būti įrengiami tiek betono gaminių, tiek natūralaus akmens, klinkerio ir netgi terasinių plokščių zonoms.

Be siūlių užpildų, rišiklių taip pat siūlome ir dangos judesio prevenciją užtikrinančius ankerius. Šie gaminiai apdovanoti kaip itin novatoriški, išskirtiniai produktai, o Lietuvoje 2019 m. įrengti itin intensyviose transporto apkrovų prasme zonose. Tai Maironio ir Laisvės alėjos bei Simono Daukanto ir Laisvės alėjos sankryžos. Įrengti ankeriai užtikrina grindinio elementų stabilumą dangoje. Šie produktai gali būti įrengiami išskirtinėse zonose, kaip antai sankryžos, greitėjimo juostos, nuokalnės, įkalės ir panašiai.

Romex GmbH produktų kainynas. Kyla klausimų? Kviečiame susiekti su pardavimų padaliniais ir pasikonsultuoti apie mūsų produktus, sprendimus ir paslaugas. Jei norite gauti išsamią konsultaciją apie Romex produktus, jų galimybes, panaudojimą, sprendimus, kviečiame susisiekti su šio produkto pardavimo vadybininku [email protected] arba numeriu +37061874836.

Rock on Rock produktai. Tai dar viena UAB Betono mozaika produktų linija, skirta užtikrinti dangos švarą. Produktai skirti dangų valymui ir gali būti naudojami įvairiai dangai - tiek betono, tiek akmens, natūralių medžiagų, klinkerio, terasinių plokščių dangų priežiūrai ir valymui. Šių produktų tarpe rasite gaminius, kurie skirti šalinti augalinės ir gyvūninės kilmės riebalus, tepalus, automobilinę alyvą, samanas ir kitus augalus, kalkių dėmes. Samanų valiklis taip pat efektyviai pašalins samanas ir nuo paminklų, statulų, antkapių. Norėtume atkreipti jūsų dėmesį į kalkių valymo priemonę - ji skirta tik profesionaliam naudojimui, o visi gaminiai turi būti naudojami griežtai laikantis instrukcijų, saugumo reikalavimų ir su saugą užtikrinančiomis priemonėmis (akiniai, kaukės, pirštinės ir kt.)

Rodyti mažiau

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio