Šiaulių gamykla produktų deklaracijos

Dokumentai. Šiaulių deklaracijos.

Šiauliai deklaracijos

Skaityti daugiau

Šiauliai deklaracijos

UAB Betono mozaika Šiaulių gamyklos produktų deklaracijos. Kiekviena įmonės gamykla, kurių turime ketverias Lietuvoje ir dvejas Latvijoje, teikia savo gaminamiems produktams deklaracijas. Deklaracijos yra teikiamos atsižvelgiant į Darniųjų standartų reikalavimus, priklausomai nuo produkto. Lietuvoje produktus gaminame ketveriose gamyklose: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių. Latvijoje produkcija yra gaminama dvejose gamyklose Rygoje, Bolderaja rajone. 

Šiauliai deklaracijos. Kaip rasti man reikalingą deklaraciją?

Klientams siūlome supaprastintą eigą kaip rasti konkrečią ieškomą deklaraciją. Tai įmanoma padaryti naudojant filtrus deklaracijų puslapyje arba vadovautis produktų sąrašu. Filtruojant svetainėje esantį turinį tiesiog pasirinkite jus dominantį produktą ir taip filtro pagalba atrasite jums reikalingą dokumentą. Naudojantis produktų sąrašu irgi patogu rasti jums reikalingus dokumentus, ypač jei tai tenka daryti nuolat. Dokumentą su produktų sąrašu rekomenduojame atsisiųsti (dokumentas patalpintas pdf. formatu).

Kokią informaciją galiu rasti deklaracijoje?

Deklaracija suformuota taip, kad joj rasite išsamią informacija apie gaminį.

  • produkto tipo individualus identifikavimo kodas
  • produkto naudojimo paskirtis
  • gamintojas
  • eksploatacinių savybių pastovumo vertinimo ir tikrinimo sistema
  • darnusis standartas
  • deklaruojamos eksploatacinės savybės
  • atitinkami techniniai dokumentai ir (arba) specifiniai techniniai dokumentai
  • techninė informacija
Kur dar galėčiau rasti deklaruojamas eksploatacines savybes?

Dalį deklaruojamų eksploatacinių savybių taip pat galite rasti šalia konkretaus produkto, produkto lape, skiltyje techninės savybės. Šioje dalyje pateikiami taip pat ir produkto mato duomenys kaip antai matmenys, svoris, kiekis, užimamas plotas, taip pat ir produkto pakuotės duomenys - atitinkamai pakuotės matmenys, svoris, vienetų kiekis, plotas ir t.t. Pavyzdžiui gaminys Nida ir visą techninę informaciją rasite čia.

Deklaruojamos eksploatacinės savybės apima esmines produkto charakteristikas, bei jų įvertinimą remiantis atitinkama darniojo standarto darniąja technine specifikacija.

Ar deklaracijos skirtinguose miestuose skiriasi?

Deklaracijos skirtinguose miestuose gaminamiems produktams gali skirtis, nes kiekviena gamykla turi tam tikrą gaminių asortimentą, technines galimybes bei specifiką, todėl būtina kruopščiai patikrinti gaminių etiketes bei įsitikinti, kad pasirinkote būtent šiam gaminiui tinkančią deklaraciją.

Kokie dar dokumentai teikiami prie UAB Betono mozaika gaminamos produkcijos?

Prie UAB Betono mozaika gaminamos produkcijos be gaminių deklaracijų klientams taip pat teikiami dokumentai Garantinės sąlygos ir Minimalieji įrengimo reikalavimai. Šie dokumentai yra itin svarbūs, juos galite rasti ir mūsų svetainėje, taip pat jie privaloma tvarka pridedami pateikiant atsiskaitymo dokumentus.

Kur galėčiau rasti kitų miestų gamyklų gaminių deklaracijas?

Kitų miestų deklaracijas, o konkrečiai Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno gamyklų deklaracijas taip pat galite rasti UAB Betono mozaika svetainėje, skiltyje "Informacija klientui". Deklaracijos yra pateikiamos pagal pagaminimo vietą (gamyklą). Šiauliai deklaracijos.

Rodyti mažiau

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio