Atgal

Pretenzijos forma

Informacija vartotojui
Pretenzija dėl UAB Betono mozaika produkcijos
Ar įsigijote gaminius UAB Betono mozaika atstovybėse?
Atsiprašome, jūsų pretenzijos negalime priimti, nes pirkote ne iš mūsų partnerių. Prašome pretenziją teikti jums gaminius pardavusiai įmonei.
Taip
Ne
Kurioje UAB Betono mozaika atstovybėje pirkote gaminius?
Klaida! Leistinas failo dydis iki 15 Mb.
Klaida! Leistinas failo dydis iki 15 Mb.
Ar įrengimo darbus atliko rangovas?
Taip
Ne
Patvirtinu, kad esu informuotas, kad UAB „Betono mozaika“ mano asmens duomenis, pateiktus šioje pretenzijos formoje, tvarkys UAB „Betono mozaika“ Privatumo politikoje, skelbtoje adresu http://www.betonomozaika.lt/aktuali-informacija-vartotojui, nurodytais tikslais. Patvirtinu, kad esu susipažinęs su Privatumo politika, suprantu, kad klausimais, susijusiais su asmens duomenų tvarkymu, taip pat norėdamas įgyvendinti savo kaip duomenų subjekto teises, galiu kreiptis elektroniniu paštu [email protected], laikydamasis nustatytos tvarkos.

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU Privatumo politika