Nauji ažūro gaminiai

2020 m. esame pasirengę pasiūlyti naujus ažūrinius gaminius. Lyginant su šiuo metu rinkoje buvusiais ir mūsų taip pat siūlytais gaminiais, šie ažūro produktai atveria didesnes ertmes bei savo konstrukcijų dėka yra tinkami autotransporto apkrovoms. Ankstesni ažūro gaminiai galėjo būti naudojami šlaitų sutvirtinimui ir grindinio įrengimui, bei nebuvo pritaikyti autotransporto apkrovoms. 

UAB “Betono mozaika” siūlo du gaminius – trinkelę ir plokštę, idealiai atitinkančius šiuolaikinius aplinkotvarkos reikalavimus. 

Eco Line – pažeminto kompensatoriaus dėka trinkelė atveria 6 proc. daugiau ertmių, bei gali būti įrengiama užpildant siūles dirvožemiu ir žolės mišiniu, arba surišta skalda, surišimui panauidojant mūsų atstovaujamą produktą Profi Deko. Tradiciniai gaminiai gaminiai atveria tik 34 proc. ertmių. 

Eco Line gaminys buvo sukurtas bendradarbiaujant su architektų kompanija DO Architets, kuriant gaminį taip pat buvo konsultuojamasi dėl tinkamiausio žolės mišinio tarpams su kompanijos Dotnuva Baltic specialistais. Rekomenduojamas sėklų mišinys – Sunshine, taip pat patariama naudoti drėgmę sugeriančias, bet tūrio nekeičiančias priemones, pavyzdžiui kokoso plaušą ar kapsules, kurie sugertą drėgmę atiduoda augalui. 

Nauji ažūro gaminiai
get 5
Nauji ažūro gaminiai