Raktažodis: Eko gaminiai
Post Image
Profi – deko

Produktas

2-kompenentinė epoksidinė derva

Gaminio naudojimas:

Suriša skaldą ir ją tinkamai sutvirtina, sukuria patikimą, vizualiai patrauklų grindinio paviršių. Tinka takams, medžius juosiančioms zonoms, žaidimų aikštelėms, kapinių grindiniams, suolus juosiančioms zonoms arba dekoratyviniams tikslams įgyvendinti. Tinka ir viešosioms erdvėms: aikštėms ir parkams. Surišti akmens skaldos grindiniai tampa pralaidūs vandeniui ir lengvai prižiūrimi.

 

Savybės:

viršutiniam sluoksniui nuo 30 mm ypač laidus/drenuojantis vandenį tinka pėsčiųjų takams ir medžius juosiančioms zonoms profesionaliam naudojimui ypatingai stiprus
Post Image
ECO Line

Matmenys

200x100x80 mm

Drenuojantis gaminys, pritaikytas zonoms, kuriose planuojamos lengvojo transporto apkrovos, taip pat siekiama išlaikyti tvarumo ir funkcionalumo pusiausvyrą. Atveria 6 proc. daugiau ertmių nei kiti tokio tipo gaminiai.

Post Image
ECO 8

Matmenys

600x400x80 mm

Produktas šlaitų sutvirtinimui, bei apželdinimui. Nėra tinkamas zonoms, kuriose numatomos apkrovos. Grindinio zonoms, kuriose numatomos transporto apkrovos rekomenduojame rinktis Eco Line ir Eco Domino produktus.

Post Image
Eco Line. Žalia ir funkcionali zona
Vilnius, Lietuvos Draudimo projektas

Vilnius, Lietuvos Draudimo projektas

Išskirtinis projektas, jungiantis Naujamiestį ir Senamiestį, bei turintis itin svarbią funkciją – tai verslo biuras, kuriame puikiai turi jaustis tiek klientai tiek ir patys darbuotojai.

Mūsų gaminiai papuošė vidaus kiemelį, kuriame...

Post Image
Eco Line ir kiti produktai. Išskirtinis Svencelės, Salų projektas
Svencelė, "Salos"
Eco Line

Svencelė. Unikalus Kuršių marių skalaujamas projektas. Net nesitiki, kad anksčiau čia buvo ančių ferma, nelabai patikėtum tuo pamatęs išpuoselėtus statinius ir nuostabią aplinką. Šiandien tai – išskirtinis Baltijos šalyse projektas, kurį kuria...

Post Image
2020 m. – nauji ažūro gaminiai rinkai
Nauji ažūro gaminiai 2020 m. esame pasirengę pasiūlyti naujus ažūrinius gaminius. Lyginant su šiuo metu rinkoje buvusiais ir mūsų taip pat siūlytais gaminiais, šie ažūro produktai atveria didesnes ertmes bei savo konstrukcijų dėka yra tinkami autotransporto apkrovoms. Ankstesni ažūro gaminiai galėjo būti naudojami šlaitų sutvirtinimui ir grindinio įrengimui, bei nebuvo pritaikyti autotransporto apkrovoms.  UAB “Betono...
Post Image
Ažūrinės trinkelės – ne tik dizaino elementas
Daugelis esame matę ažūrines trinkeles, arba, liaudiškai kalbant, “tas su skylėmis”. Jos dažniausiai klojamos ant nedidelių šlaitų kaip juos įtvirtinantis mažosios architektūros elementas. 

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio