Apie

Įmonė

UAB „Betono mozaika“ –  inovatyvi ir moderni betoninių trinkelių, grindinio ir mažosios architektūros elementų gamintoje bei pardavėja.

Įmonė gamina produkciją Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiose gamyklose. Vokiški gamybos linijos „Masa“ įrengimai leidžia prisitaikyti prie kliento poreikių, pasiūlyti įvairaus dizaino ir techninių savybių asortimentą, gaminti daugiaspalvius, šiurkštintus gaminius ir sendintas trinkeles. Moderniausia technologija leidžia gaminti trinkeles su natūralaus kvarco, dolomito, granito skaldelių tekstūra.

Gamyklose pradėta taikyti pažangiausia Lean gamybos valdymo sistema. Ji leidžia gaminti lanksčiau, naudojant mažiau resursų. Klientams  galime pasiūlyti greitesnį užsakymų įvykdymą bei aukštesnę gaminių kokybę.

Kiekvienoje gamykloje turime sunkiasvorių automobilių su hidrauliniais kranais, kuriais galima gabenti produkcija, sveriančią iki 21,8 tonos. Šio transporto pagalba savo klientams siūlome vienu reisu gabenti daugiau produkcijos, mažinti atliekamų reisų kiekį ir taip taupyti laiką. Taip klientai sutaupo logistikai skirtus kaštus, gauna operatyvų produktų pristatymą su iškrovimu net į tolimiausius Lietuvos kampelius.

Klientų laukiame pardavimų skyriuose, kuriuose mūsų ekspertai kiekvienam klausimui pateikia atsakymus, problemoms randa sprendimus ir siekia, kad klientas liktų patenkintas konsultacija, produktais bei džiaugtųsi savo pasirinkimu ilgus metus. Didžioji dalis skyrių įrengti šalia gamyklų,tad patogu atvykti pasikonsultuoti, užsakyti ar atsiimti produkciją.

Įmonių grupė

UAB „Concretus Group“ – viena didžiausių prekinio betono, gelžbetonio, aplinkotvarkos gaminių gamintoja Baltijos šalių regione. Šios įmonių grupės tikslas – tolygus augimas ir vertės didinimas. Grupėje didelis dėmesys skiriamas inovacijoms ir naujiems statybos pramonės sprendimams, kurie leidžia klientams eiti koja kojon su vis patvaresniais, kokybiškesniais, naujausius reikalavimus atitinkančiais sprendimais. Didelė darbų apimtis leidžia semtis patirties ir praktikoje taikyti pasiteisinančius sprendimus.