Aktuali informacija

Aktuali informacija Betono mozaika

Skaityti daugiau

skirta tiek privačiam tiek ir verslo klientui ieškančiam medžiagos apie:

Džiaugiamės, klientų atsiliepimais ir komentarais, tad kviečiame drąsiai komentuoti, susiekti su mumis, bei dalintis grįžtamuoju ryšiu. Betono mozaika kontaktus galite rasti čia. Kviečiame sekti mūsų naujienas, užsiprenumeruojant naujienlaiškį. Formą rasite dešiniajame kampe.

Trumpai apie tai, kokio tipo naujienas rasite skyriuje Pirmiausia tai mūsų korporatyvinės naujienos, jose dalinamės apie strateginius sprendimus, kainodaros pokyčius, bei finansinius, veiklos rezultatus. Suprantama, asmens duomenų saugos, bendro pobūdžio informaciją taip pat rasite čia.

Taip pat čia talpiname produktinės naujienas, kur rasite turinį apie naujus produktus, spalvas, tekstūras, bei technologinius sprendimus. Žinoma dalinamės ir įgyvendintomis produktų naujienomis, išskirtiniais projektais. Džiaugiamės galėdami pasidalinti meniniais projektais, kuriuose mūsų gaminiai tampa meno kūrinio elementais.

Blog`as atsirado kaip praktiškos informacijos šaltinis klientui. Pirmiausia siekėme paaiškinti kas yra mūsų produktas, kuo jis ypatingas ir kuo skiriasi nuo kitų dangų. Kaip atskirti gaminius su nuožula ir be, ir kokie tokių gaminių privalumai ar trūkumai. Pasakojame apie spalvas, tekstūras bei dalinamės sprendimais, konkrečiais privačių ir viešų erdvių projektais.

Rodyti mažiau

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio