Nature. Natūralaus akmens faktūra

Taip pavadinome natūralaus akmens tekstūros gaminius, dengiamus vietiniais akmenukais. Taip, tokius akmenėlius rasite Lietuvoje ir Latvijoje pakelėse, laukuose, pievose – tad tai produktas, kurį pilnai galime pavadinti vietiniu. Jei pamenate ‘maniją’ skaičiuoti kiek kilometrų nukeliavo maistas, kol pateko į jūsų lėkštę, na pavyzdžiui salotos avokadai iš Meksikos (9900 km), agurkai iš Lenkijos (500 km), pomidorai ir laiškiniai svogūnai iš savo daržo (0 km) paskatino atsakingiau rinktis maisto produktus ir naudoti vietinę produkciją. Taip ir savo nauju gaminiu tikimės sudominti ne tik architektus ir klientus, kuriems produktas bus estetiškai patrauklus, bet ir sąmoningo pasirinkimo ieškančius klientus.

Kuo ypatinga Nature natūralaus akmens faktūra?

Ši faktūra technologiškai atliekama taip pat kaip ir kitos natūralaus akmens faktūros: Sand, Silver, Lava, Quartz, Silver, Rose, Bordo. Skirtumas tik tas, kad kitoms faktūroms yra naudojama natūralaus akmens skaldelė arba mišinys, priklausomai nuo norimo išgauti spalvinio efekto, pavyzdžiui Lava vyrauja granitas, o Quartz – vyrauja marmuras. Taip pat svarbu ir naudojamas cementas, naudojant pilką ir baltą cementą įmanoma išgauti skirtingus atspalvius su ta pačia skaldele.

Nature skaldelei naudojamos vietinės medžiagos – natūraliai apvalūs lauko akmenėliai. Šie akmenėliai tiekiami iš Lietuvoje ir Latvijoje esančių karjerų, tad produkto kūrime naudojamos tik vietinės medžiagos. Įdomu, kaip čia atrodytų, jei matuotume lėkštės principu 😀

Nature
Nature

Kur galima naudoti natūralaus akmens faktūra dengtus gaminius?

Atsakant trumpai – visur!

Natūralaus akmens danga ne tik atrodo puošniai, bet ir yra mažiau slidi nei įprasta danga. Natūralaus akmens faktūra dengti gaminiai pasirenkami įvairiausioms dangoms – tiek viešosioms, tiek ir privačioms. Danga dengiamos aikštės, parkų erdvės, takai, skersgatviai, privatūs projektai įrengiami tiek naudojant vien tik natūralaus akmens faktūros produktus, arba šiuos gaminius naudojant kaip dangos akcentus – pavyzdžiui apvadui. Natūralaus akmens faktūra dengtos pakopos yra itin populiarus pasirinkimas, nes po lietaus ar prasidėjus šalnoms jos tampa natūraliai saugesnės nei lygaus betono gaminiai. Netolygus paviršiaus danga (kaip natūralaus akmens faktūra) visuomet yra saugesnė lyginant su natūralaus akmens ir klinkerio dangomis.

Privačių projektų pavyzdžiai, kuriuose naudoti natūralaus akmens gaminiai:

Sudomino natūralaus akmens faktūros produktai?

Susiekite su artimiausiu UAB Betono mozaika padaliniu konsultacijai

Kalbėdami apie viešuosius projektus, turime paminėti šiuos:
Natūralaus akmens faktūra dengtos dangos priežiūra

Šią dangą, kaip ir bet kokią kitą būtina prižiūrėti. Kaip visuomet savo klientams sakome – kuo švaresnė danga lauke, tuo mažiau tvarkytis reiks viduje. Minimaliausias priežiūros ir valymo kiekis – 2 sykius metuose, pasitelkiant aukšto vandens srovės įtaisus ir jei reikalinga valymo priemones. Rekomenduojame generalinį dangos valymą atlikti pavasarį, po žiemos pašalinant druskų ar smėlio likutį, bei rudeniop, paruošiant dangą žiemai. Kalbant apie dangos valymą, svarbiausi momentai būtų: paviršiaus švara, pilnai užpildytos siūlės ir suskilusių, nutrupėjusių elementų keitimas.

Paviršiaus švarai palaikyti pakanka užtikrinti, kad ant dangos nebūtų pašalinių, dangai kenkiančių medžiagų, pavyzdžiui ilgai gulinti nupjauta žolė gali dažyti paviršių, šlapių lapų krūva gali palikti žymes, jau nekalbant apie teršalus – riebalus, aliejų, gėrimus, padažus ir panašiai. Dėmių valymui rekomenduojame produktą Rock on Rock 1. Valiklių linijoje taip pat turime samanų ir kalkių valiklius.

Siūlių užpildymas

Vienas svarbiausių darbų norint turėti saugią ir tinkamą eksploatuoti dangą – tinkamai užpildytos siūlės. Tai padaryti daug paprasčiau jei siūlių užpildams pasirenkamos ne atsijos, o mūsų rekomenduojami Romex produktai. Apie tai plačiau kviečiame skaityti čia. Plačiau su Romex produktais galite susipažinti čia.

Visuomet kviečiame konsultuotis dėl jums aktualių sprendimų ir produktų su mūsų produktų vadovais: telefonu +370 61874836 arba el. paštu [email protected]. Arba tiesiog apsilankykite UAB Betono mozaika pardavimų padaliniuose.