Romb produktas – šio sezono naujiena ir išskirtinė betono gaminių forma Lietuvos rinkoje.

Rombo formos aplinkotvarkos gaminiai gana reti Lietuvoje, tačiau kaimyninėje šalyje, Estijoje, yra įprasti. Sakytume tokie pat įprasti kaip Lietuvoje kvadratinės šaligatvio plytelės.

Kartu su Estijos architektais Estijoje esame įgyvendinę ne vieną dešimtį projektų, pavyzdžiui Pikk Tee (Ilgoji gatvė) Rakverėje atnaujinimas, Tartu pakrantės projektas, Sadama (uosto) projektas, Lukarana kvartalas ir kiti.

Dirbdami su architektais esame sukūrę drenuojantį produktą Eco Line, plokštę Grande, puokštę spalvų ir natūralaus akmens faktūrų variantų Lietuvos, Latvijos ir Estijos projektuose.

Romb gaminiui buvo pritaikyta Superior technologija, mažinanti gaminio vandens įgėrį, šis sprendimas leidžia ilginti gaminio tarnavimo laiką ir mažinti žalingą šalto sezono atšilimo-atšalimo ciklų poveikį.

Kino architektų ir Betono mozaika komandinis darbas

Betono mozaika asortimento ir formų papildymo sulaukė būtent iš Estijos architektų Kino, nusprendusių vienam savo projektų, Swedbank naujos būstinės Taline aplinkai panaudoti būtent Betono mozaika pagamintus gaminius. Projektui pasirinktas produkto naujienos – Romb ir Plaza 2×2 trinkelės derinys. Abu gaminiai – natūralaus akmens faktūros, tačiau naujajam produktui pasirinktas Silver, o Plaza gaminiui – Quartz variantas. Gaminio forma ir spalvinis derinys atkartoja fasado elementus. O kaip mini patys Kino architektai, dirbdami kartu su Betono mozaika jau ne kartą įsitikino produktų kokybe ir puikiai veikiančia co-create darbo praktika. Tai vienas esminių mūsų darbo principų – projektams kartu ieškoti ir kurti sprendimų. Taip dirbame visose rinkose ir džiaugiamės teigiamais atsiliepimais ir iš architektų komandų pusės.

Romb – plačios galimybės

Romb gaminys – itin plačias klojimo galimybes turintis produktas. Gali būti klojamas derinant su analogiškos nuožulos gaminiais, pavyzdžiui Plaza gaminių grupe. Taip pat sėkmingai gali būti naudojamas ir vienas. Pasirinkus keleto spalvų ar atspalvių gaminius – lengvai sukuriamas 3D dangos vaizdas. Tikėtina, kad produktas bus itin paklausus Estijos rinkoje, o Lietuvoje ir Latvijoje jį mielai bandys norintys naujai, išskirtinai atrodančios dangos. Plati spalvų ir tekstūrų galimybė leidžia produktą panaudoti itin įvairiai.

Romb gaminys – 8 cm aukščio, tad puikiai tinkamas viešųjų projektų įrengimui. Gaminį siūlome vienspalvį, spalvotą, daugiaspalvį ir natūralaus akmens faktūros. Gaminys taip pat gali būti šiurkštinamas ir dengiamas impregnuojančia danga TCP.

Siūlės ir priežiūra

Bet kuriuo atveju įrengiant dangą būtina atsižvelgti į planuojamas apkrovas ir, žinoma, neužmiršti dangos siūlių užpildymo. Mūsų siūlomi produktai leis pamiršti nuolatinę siūlių priežiūrą ir pakartotinį siūlių pildymą. Ieškantiems sprendimo, kuris leistų ilgam pamiršti nuolatinį rūpestį ne tik dėl siūlių pildymo, bet ir užtikrinant švarią, drenuojančią siūlę be piktžolių rekomenduojame atstovaujamo Vokietijos gamintojo Romex GmbH siūlių užpildus. Šių produktų tarpe paprasta pasirinkti siūlių užpildus įvertinus siūlės plotį ir numatomas grindinio apkrovas. Dauguma produktų gaminami keleto spalvų, kas atveria ir vizualinių sprendimų galimybes. Ne mažiau aktuali ir pakloto produkto grindinio priežiūra, leisianti ilgai džiaugtis estetiška ir tvarkinga danga. Romex GmbH sprendimų tarpe taip pat paminėtinas ir grindinio ankerių produktas leidžiantis apsaugoti grindinį nuo poslinkio. Šis produktas jau 2019 m. integruotas į Laisvės alėjos Kaune grindinį dviejose itin intensyvaus judėjimo sankryžose.

Kontaktai ir konsultacijos

Kyla klausimų ar norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų gaminamus produktus?

Kviečiame kreiptis tiesiogiai į pardavimų padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Padalinių kontaktinė informacija. Mielai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti būtent jūsų projektams reikalingus produktus, bei papildančius sprendimus. Produktus galite rinktis tiek apsilankę pardavimų padaliniuose, taip pat užsisakyti internetu – tereikia užpildyti norimo produkto užklausą. Jūsų patogumui ties kiekvienu produktu, išskyrus mažosios architektūros elementus, vejos ir gatvės bordiūrus rasite produktų kiekio skaičiuokles, leisiančias įvertinti tikslius produktų kiekius. Atkreipiame dėmesį, kad produktai parduodami tik pilnomis pakuotėmis.

Romb