Raktažodis: Industriniai gaminiai
Post Image
Via R1

Matmenys

780x150x300 mm

Via R1

Lenktas bordiūras posūkiams formuoti. Lenkimo spindulys 1000 mm.

Betono mozaika rinkai siūlo dviejų paskirčių bordiūrus: gatvės ir vejos.

Kaip jau sako pavadinimas pirmiausia pro...

Post Image
Astra 8

Matmenys

250x250x80 mm

Gaminio naudojimas:

Tvirtos dangos gaminys, tinkamas intensyvioms apkrovoms.

Spalvotas, daugiaspalvis ar natūralaus akmens faktūros – toks koks labiausiai tinka konkrečiai erdvei ir projektui.

 

Post Image
Tavr 10

Matmenys

200x165x100 mm

Gaminio naudojimas:

Itin tvirtą dangą ir intensyvias apkrovas užtikrinsiantis produktas, skirtas pramoninėms, industrinėms zonoms įrengti.

Savo klientams siūlome rinktis spalvotus ir natūralius gaminius.

Post Image
Tavr 8

Matmenys

200x165x80 mm

Gaminio naudojimas:

Produktas labiausiai tinkamas industrinių, pramonių ir intensyvių apkrovų dangų įrengimui.

Nuo Tavr 8 Plus gaminio šis produktas skiriasi tik įprasta nuožula, kuri sąlygos ratukų bilsnojimą.

Post Image
Tavr 8B

Matmenys

200x165x80 mm

Unikalios formos dėka, gaminys tvirtai susijungia su šalimais esančiais produktais, taip suformuodamas tvirtą ir patikimą grindinį. Tai viena priežasčių kodėl šis produktas itin mėgiamas parkingo zonų ir prekybos centrų, degalinių įrengimo projektuose, kur danga nuolat patiria intensyvias lengv...

Modernūs gaminiai – tai Betono mozaika įmonėje gaminami produktai, kurių kraštinės nuožula yra minimali. Vizualiai tokie gaminiai turi vos matomą kraštinės suapvalėjimą. Modernūs gaminiai labai mėgstami tiek privačių tiek ir viešųjų erdvių projektuose dėl vientiso, estetiško vaizdo ir bei „tylaus eksploatavimo“ – danga riedančios ratuotos priemonės nebumbsi ir nekelia triukšmo.

Skaityti daugiau

Produktai tinka tiek šaligatviams, tiek parkingui, tiek ir privačių zonų dangoms formuoti. Gaminiai gali būti klojami aplink namus, parkinguose, takuose, gėlynuose – praktiškai bet kokios paskirties lauko erdvėse. Planuojant dangas būtina įsivertinti būsimas dangos apkrovas, o pasirinkti klojimo raštą galite iš daugybės pavyzdžių, tačiau visuomet pabrėžiame, kad klojimo raštas „eglute“ dangai suteikia tvirtumo, o „mūro“ atrodo itin estetiškai klojant stačiakampius gaminius.

Modernūs gaminiai puikiai dera kartu su kitais asortimento gaminiais, pavyzdžiui Prizma 8B su Eco Line, tiek ir tarpusavyje, pavyzdžiui Nida ir Nida Plus. Visuomet atkreipiame dėmesį, kad norint turėti tvarkingą ir estetišką bei saugų ir tinkamą eksploatuoti dangą būtina pasirūpinti jos priežiūra ir nepamiršti siūlių užpildymo. Siūlių užpildams naudoti rekomenduojame Romex gaminius. Esame tikri, kad pigiau yra įsirengti dangą tinkamai iškart nei nuolat pildyti siūles, ar leisti nesuskaičiuojamas valandas šalinant augalus.

Modernūs gaminiai gali būti siūlomi vienspalviai, daugiaspalviai, dengti natūralaus akmens faktūra, sendinti, šiurkštinti ar padengiami vandens įgėrį mažinančiu impregantu TCP. Modernius gaminius galite įsigyti visuose Betono mozaika pardavimų padaliniuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Klientų patogumui siūlome siųsti užklausas tiesiog pildant formą svetainėje internetu. Gaminius pristatome visoje Lietuvoje, tačiau užsakant prašome nurodyti jums artimiausią pardavimų skyrių, pavyzdžiui klientas Marijampolėje arba Alytuje turėtų rinktis Kauno, o Telšiuose – Klaipėdos arba Šiaulių pardavimų padalinius.
Betono gaminiai – lauko aplinkai skirti gaminiai, kurie gali būti klojami lauke tiek privačiose erdvėse pavyzdžiui aplink namą, formuojant dekoratyvią dangą, kiemo zoną, arba kuriant funkcionalią zoną prie namo, o taip pat viešuosiuose projektuose: aikštėse, parkuose, pramoninėse, industrinėse zonose, poilsio ir rekreacijos zonose, bei urbanistinėse teritorijose, pavyzdžiui formuojant šaligatvio, dviračio takų trasas.
Betoninių trinkelių tarpe bei betono gaminių panaudojimą rasite peržiūrėję siūlomus projektus, čia atrasite ir trinkelių raštų pavyzdžių. Įsigykite produktus pigiau akcijų metu. Tačiau klientams siūlome visuomet įvertinti prioritetus: ar įsigyti produktą pigiai / pigiau, ar būtent jo poreikius atitinkantį gaminį.

Rodyti mažiau

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio