Sendinti gaminiai – specialia technologija apdirbami produktai, sukuriant jiems nenaujo dėvėto gaminio išvaizdą. Skamba nepatraukliai? Pasižiūrėkite keltą tokių produktų pavyzdžių.

Sendinti gaminiai – kuo skiriasi nuo įprastų?

Sendinti gaminiai nuo įprastų gaminių skiriasi netaisyklinga siūle, tačiau tuo skirtumas ir baigiasi. Siūlių užpildas arba, tiksliau jo priežiūra yra itin aktuali bet kurio grindinio – tiek įprasto, tiek sendinto dalimi. Tai beje galioja ir natūralaus akmens, klinkerio ir kitų medžiagų dangai. Sekant, prižiūrint, kad siūlėse netrūktų užpildo – sendintų produktų danga niekuo nesiskiria nuo įprastos dangos funkcionalumo prasme, tačiau tikrai skiriasi estetikos prasme. Nors sakoma, kad dėl skonio nepasiginčysi, labai daug privačių ir viešųjų projektų dengia aplinką būtent sendintais gaminiais dėl jų išskirtinumo, kitoniškumo, subtilaus netolygumo. Netolygiai apdaužyti gaminiai dar labiau priartina dangą prie natūralaus paviršiaus, atsiveria gaminių spalvynas, ypač jei sendinami daugiaspalve dengti gaminiai.

Kaip vyksta sendinimas? Kokie produktai gali būti sendinami?

Produktų sendinimo procese technologiškai apdirbami jau pagaminti gaminiai. Tai gali būti vienspalviai gaminiai, taip pat daugiaspalve dengti gaminiai. Sendinami gaminiai, kurių matmuo nėra didesnis nei 160×160 mm bei tik modernūs gaminiai. Klasikinės trinkelės, plokštės ir plytelės, bordiūrai, mažosios architektūros elementai nesendinami.

Kodėl tik modernūs gaminiai? Taip yra dėl to, kad modernūs gaminiai turi mikro nuožulą, kuri sendinant gražiai nusiskelia, išlaikant visas deklaruojamas produktų savybes. Gali būti sendinami: Nida, Nida Plus, Dito, Kuba 8B, Prizma 6B, Prizma 8B gaminiai.

Vienspalvė ar daugiaspalvė sendinta atrodo geriau?

Turbūt vienareikšmiško atsakymo nėra. Siūlome jums pasižvalgyti po galeriją ir nuspręsti (beje, jūsų nuomonės labai lauksime komentarų skiltyje).

Pavyzdžiuose – sendinti juodos ir natūralios (pilkos) spalvų pavyzdžiai.

Pavyzdžiuose sendinti gaminiai, dengti Terra (raudona – juoda) ir Granit daugiaspalvėmis.

Sendinti gaminiai – įrengimas ir priežiūra

Kaip minėjome anksčiau, sendintų gaminių įrengimas nesiskiria niekuo nuo įprastų gaminių gaminių įrengimo, tik šių gaminių dangos siūlės gali būti didesnės dėl sendinimo metu apdaužomų gaminio kraštų. Siūlės užpildymas yra svarbus bet kokios dangos saugumo, tinkamumo eksploatacijai dangos garantas. Jau anksčiau esame rašę apie siūlės pildymo medžiagas, bei visuomet raginame klientus, kuriems nesinori nuolat tikrinti siūlių rinktis drenuojantį rišamąjį smėlį. Produktą siūlome trijų atspalvių, produktas siūlėse suformuoja vandeniui laidų sluoksnį, kuris neišsiplauna. Romex GmbH produktui suteikia įprastą garantiją, bei daugybė tyrimų parodo, kad priklausomai nuo dangos priežiūros ir eksploatacijos produktas siūlėse gali išlikti apie 5-ius metus.

Produktus galite įsigyti visuose Betono mozaika pardavimų padaliniuose.

Fossil daugiaspalvė

Grindinio dangų tendencijos: jau laikas permąstyti sprendimus, sutaria specialistai

Grindinio idėjos

Lava natūralaus akmens faktūra

Trinkelių įrengimas - kaip teisingai įsirengti?

Ogmios miestas parkingo zona

Grindinio trinkelės ar asfaltas?