Ankeriai – apsauga nuo poslinkio. Nuo 2019 m. savo klientams siūlome analogų neturinčią produktų grupę, kurios veiksnumu įsitikinome dar 2019 m. įgyvendinę pirmąjį projektą – judrios Kauno Laisvės alėjos ir Maironio gatvių sankryžos įrengimo darbus. Dangos vientisumas ir tinkamumas eksploatacijai džiugina jau 4-ius metus.

Kas gi tie ankeriai? Kuo ypatinga ši sistema?

Tai Romex GmbH produktų grupė skirta ypatingas apkrovas patiriančių vietų sutvirtinimui. Projektai su ankeriais skaičiuojami ir specifikuojami Vokietijoje, parenkant tinkamiausius gaminius bei jų išdėstymo būdą. Iš itin gausaus produktų asortimento atrenkami būtent konkrečiam projektui tinkamiausi produktai. Skirtingi ankeriai skirti skirtingoms apkrovoms ir judėjimo kryptims.

Dangos apkrovos

Transporto apkrovos veikia dangą skirtingomis kryptimis

Šie produktai skirti:

   • Įkalnėms ir nuokalnėms
   • stabdymo ir greitėjimo juostoms
   • viešojo transporto stotelėms
   • intensyvaus judėjimo zonoms
   • posūkiams, sankryžoms ir pan.
Ankeriai

Ankeriai – apsauga nuo grindinio poslinkio. 

Ankeriai Lietuvoje

Pirmieji projektai įgyvendinti itin judriose zonose – Kaune, rekonstruojant Laisvės alėją, produktai instaliuoti keletoje itin aktyviu eismu pasižyminčių sankryžų: Laisvės – Maironio bei Laisvės – A. Mickevičiaus sankryžose. Vėliau produktai imti naudoti aikščių dangai sutvirtinti – ypač jei danga numatyta transporto apkrovoms.

Toks projektas – Klaipėdos Vaidilos aikštė. Aikštės vietoje, kuri numatyta kaip transporto judėjimo zona, įrengti produktai sutvirtino dangą, apsaugojo siūles. Danga nepatyrė ardančiojo poveikio ir visuomet yra tinkama saugiai eksploatuoti.

Produktai mielai įrengiami ir pramoninėse zonose. Paprastai tai dideles apkrovas patiriančios dangos, nusileidimai į požeminius parkingus, stabdymo zonos. Gamintojas Romex GmbH už šį revoliucinį produktą yra laimėjęs Inovatoriaus apdovanojimą. O atliktų bandymų metu nustatyta, kad sutvirtintos dangos poslinkis, veikiant nuolatinėms apkrovoms yra vos matomas. Tai puiki apsauga ir estetiškos dangos garantas.

Ar tai produktai tik viešosioms erdvėms?

Nors gali pasirodyti, kad šie produktai aktualiausi viešosioms erdvėms, gatvėms, parkingams ar stovėjimo aikštelėms, jie taip pat labai pasiteisina ir privačių asmenų sklypuose, jei juose yra įkalnės, nuokalnės ar staigūs posūkiai. Visgi produktai aktualiausi intensyvias apkrovas patiriančioms zonoms, ypač tinkami industrinėms – pramoninėms erdvėms.

Ankeriai - grindinio poslinkio prevencijai

Ankeriai – grindinio poslinkio prevencijai

Ankeriai - grindinio poslinkio prevencijai

Ankeriai – grindinio poslinkio prevencijai

Svarstote apie produktą? Norėtumėte pasikonsultuoti? Susisiekime ir aptarkime jūsų poreikius.

📲 +37061874836
Hollister

Dangų projektavimo taisyklės

Orange granit daugiaspalvė

Praktiniai patarimai: kaip išvengti klaidų įsirengiant dangą

drenuojantis rišiklis Romex Trass Bed

ROMEX produktai - tobulai dangai