Romex produktai – tobulai dangai

Kas yra Romex produktai? Tai produktai, skirti palengvinti, patobulinti įrengiamą arba esamą grindinį.

Kodėl Romex?

Romex GmbH kompanija yra Vokietijoje veikianti bei grindinio produktus siūlanti įmonė, kuriai Lietuvoje atstovaujame mes. Esame įsitikinę šių produktų inovatyvumu ir kokybe, tad drąsiai siūlome ir įgyvendiname projektus su šiais produktais.

Projektai Lietuvoje?

Pirmas didelis projektas, kuriame panaudoti gaminiai – tai Kauno Laisvės alėjos sankryžų rekonstrukcijos projektai. Čia be užpildų pirmą syk panaudoti ir judėjimo prevencijos funkciją atliekantys ankeriai. Šie produktai skirti itin dideles apkrovas patiriančioms grindinio zonoms, ypač tinkami sankryžoms, stotelėms, įkalnėms ir nuokalnėms, kur dažnai autotransporto priemonės stabdo, greitėja, arba yra nuolatinės sunkaus autotransporto apkrovos.

Romex ankeris
Ankeris

Privatiems vartotojams

Taip! Vienas aktualiausių produktų privačių klientų tarpe – rišamasis drenuojantis smėlis. Šis produktas įrengiamas siūlėse, vietoje dažniausiai pasirenkamų atsijų. Dažnai klientai skundžiasi, kad atsijos po stipresnio lietaus ar tiesiog valymo metu išsiplauna, jas nuolat reikia pildyti. Priklausomai nuo eksploatacijos atsijas būtina papildyti bent 2 – 3 kartus per metus. Tuo tarpu Romex produktas nuo vandens sukietėja ir siūlėse laikosi bent 3-5 metus, tuo pačiu drenuoja vandenį ir kritulius tiesiai į dirvą. Viena aktualiausių šio produkto savybių yra ta, kad jis neleidžia įsitvirtinti augalų sėkloms, tad apsaugo nuo nepageidaujamos augalijos, o klientai negaišta laiko naikindami žoles siūlėse.

Dar vienas puikus sprendimas, kurį itin pamėgo mūsų klientai – tai priemonė leidžianti suklijuoti skaldą į vientisą akmens kilimą. Tokia danga yra laidi vandeniui, patvari ir pritaikyta pėsčiųjų apkrovoms. Akmens kilimo spalvą pasirenkate pagal norimą skaldą, priemonė yra bespalvė ir dangos spalvos nekeičia. Tokie sprendimai ypač populiarūs Vakarų Europos šalyse. Akmens kilimas yra nepamainomas įrengiant aplink medžius, takelius gėlynuose, laisvalaikio zonose. Priklausomai nuo pasirinktos skaldos danga gali būti itin grublėta (dideli akmenukai) arba beveik lygi (smulkūs akmenukai, smėlis, žvyras).

Platus produktų pasirinkimas

Iš tikro – produktų pasirinkimas yra labai platus, tad visų jų čia tikrai neaprėpsime. Kviečiame sekti mūsų BLOGO skirsnį, sukurtą specialiai Romex produktams.