Priežiūra

Post Image
D2000

D2000.

Modernus dvikomponentis dangos siūlių užpildas, skirtas viešosioms dangoms, kurioms tenka didelė eismo apkrova. Dėl stiprios užpylimo gebos jį galima naudoti 5 mm pločio siūlėms. D2000 tinka naudoti naujai įrengiamoms aikštėms, keliams ir takams, taip pat esamų asfaltuotų akmeninių ...

Post Image
Rock on Rock 3 Profesionalus kalkių valiklis

Talpa

Gaminys parduodamas 1L ir 5L pakuotėse.

Gaminio naudojimas:

Profesionalus kalkių valiklis dangai. Tinkamas betono gaminių dangos valymui. Būtina susipažinti su valymo eiga ir dėvėti apsaugines priemones. Efektyviai naikina kalkių dėmes nuo betono gaminių paviršių. Pasirinktas gaminys padengtas itin didelėmis kalkių dėmėmis: Priemone padengiamas sušlapinto gaminio paviršius. Atkreipiame dėmesį, kad priemone privaloma naudotis griežtai laikantis instrukcijos reikalavimų! Po numatyto valiklio veikimo laiko paviršių nuplauti gausiu švaraus vandens kiekiu.

Rock on Rock 3

Profesionalus kalkių valiklis skirtas dangų priežiūrai, kalkių dėmių šalinimui nuo betono gaminių. Prieš naudojant priemonę būtina išsamiai susipažinti su instrukcija ir jos laikytis, taip pat pasirūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis: pirštinėmis, apsa...

Post Image
Rock on Rock 1 Tepalų valiklis

Produktas

Gaminys parduodamas 1L ir 5L pakuotėse

Gaminio naudojimas:

Rock on Rock 1 tepalų valiklis yra skirtas visų tipų dangų valymui. Efektyviai naikina riebalų, tepalų, alyvos dėmes, taip pat valo augalinės ir gyvūninės kilmės riebalus, tad yra mėgstamas BBQ zonos valiklis.

Rock on Rock 1

Priemonė, skirta tepalų, alyvos, augalinės ir gyvūninės kilmės riebalų šalinimui nuo bet kokio tipo dangos. Būtina laikytis priemonės instrukcijoje nurodomo eiliškumo bei saugumo reikalavimų.

&nbs...

Post Image
Laiptų pakopos. Kaip greitai įsirengti laiptus
Greitai įsirengti laiptus - misija įmanoma! Tuo įsitikinkite patys su mūsų gaminiu Scala. Scala sukurta pagreitinti laiptų įrengimą tiek viešosiose tiek ir privačiose erdvėse. Puikiai tinka naudoti su turėklais ir be jų.
Post Image
Dangos atsparumas šalčiui
Dangos atsparumas šalčiui - kas tai? Ar įmanoma pamatuoti? Ar įmanoma įsivertinti? Mes sakome taip - šie parametrai pamatuojami ir palyginami. Pasiaiškinkime kaip atliekamas tyrimas ir kokius parametrus atitinka Betono mozaika gaminiai.
Post Image
Ankeriai – apsauga nuo poslinkio
Ankeriai – apsauga nuo poslinkio. Nuo 2019 m. savo klientams siūlome analogų neturinčią produktų grupę, kurios veiksnumu įsitikinome dar 2019 m. įgyvendinę pirmąjį projektą – judrios Kauno Laisvės alėjos ir Maironio gatvių sankryžos įrengimo darbus. Dangos vientisumas ir tinkamumas eksploatacijai džiugina jau 4-ius metus. Kas gi tie ankeriai? Kuo ypatinga ši sistema? Tai Romex GmbH...
Post Image
Trinkelių dangos priežiūra žiemą
Taisyklinga trinkelių dangos priežiūra žiemą leis jums visus metus džiaugtis estetišku dangos vaizdu. Taigi, prieš beriant druską, ar daužant ledą bei naudojant grubias priežiūros priemones, atkreipkite dėmesį į mūsų specialistų rekomendacijas.

KANDIDATUOTI

    Negalite kopijuoti šio puslapio turinio