Betoniniai latakai – vienas iš mūsų siūlomų produktų. Latakų produktai gali būti trijų dydžių Akva 8, Akva 10 ir Akva 24. Priklausomai nuo poreikio galite pasirinkti skirtingo gylio ir matmenų produktą.

Betoniniai latakai. Akva 8

300x200x80 mm, kritulių nuvedimui skirtas produktas. Siūlome natūralios (pilkos) ir spalvotus gaminius. Produktas puikiai tinka tiek viešosioms tiek ir privačioms erdvėms.

Betoniniai latakai. Akva 10

300x200x100 mm, populiariausias ir universaliausias gaminys. Siūlome natūralios (pilkos) ir spalvotus gaminius.

Betoniniai latakai. Akva 24

400x500x240 mm, didžiausias latakas. Siūlome tik natūralios (pilkos) spalvos. Įprastai naudojamas industrinio, pramoninio tipo objektuose, taip pat viešuosiuose projektuose, pavyzdžiui įrengiant kelius, laiptus, magistraliniuose keliuose.

MART4292

Kada lietaus latakai nėra reikalingi?

Jei jūsų namo stogo kraštas pakankamai nutolęs nuo fasado ir lyjant lietui vanduo nuo stogo surenkamas ir drenuojamas taip, kad neveikia fasado, bei nekenkia pamatams, tuomet lietaus latakų poreikis yra svarstytinas. Jei jūsų stogo kraštas arti fasado, lietaus vandens surinkimas ir nukreipimas yra būtinas – tai aktualu pirmiausia dėl pamato. Nors šiuo metu siūlomi hidroizoliacijos sprendimai, bet drėgmės perteklius gali turėti ilgalaikių pasekmių. Vandens nuvedimas nuo pastato galimas suformuojant latakus ir nukreipiant drėgmės perteklių. Taip pat vandens nukreipimui padeda ir nuogrindos suformavimas.

Ar lietaus latakas leidžia vandenį?

Betono gaminys gali leisti vandenį į gruntą jei yra pažeistas. Prieš įrengiant gaminius būtina įvertinti gaminio stovį. Jei betono gaminys nepažeistas fiziškai, jis vandens neleidžia. Mūsų betono latakai yra gaminami vadovaujantis LST EN 13198:2004 Surenkamieji gaminiai. Gatvių ir parkų tvarkymo elementai. Bei prieš pateikiant klientams yra testuojami laboratorijose, siekiant užtikrinti kokybiškos produkcijos pateikimą.

2019 m. MO muziejaus kiemelis
OLPO0817
ankeriai

Ankeriai - apsauga nuo poslinkio

Augalų planavimas kartu su dangomis – kaip taisyklingai suplanuoti ir džiaugtis rezultatu?

Šventosios aikštė

Betono gaminiai ir populiariausi mitai apie juos

Ogmios miestas parkingo zona

Grindinio trinkelės ar asfaltas?