Daugiaspalvės trinkelės

Daugiaspalviai gaminiai – produktai dengti ne viena, bet keletu spalvų. Ši danga yra itin populiari privačių klientų ir viešųjų erdvių įrengimu besirūpinančių architektų tarpe. Daugiaspalviai gaminiai tokie populiarūs Baltijos šalių rinkoje, kad Latvijoje buvo specialiai kuriama daugiaspalvė vienam iš rekonstrukcijos projektų.

Rekonstruojant Latvijos sostinėje Rygoje esančią Aleksandro Čako gatvę, architektų noras buvo gatvės dangą priartinti prie žymaus latvių poeto poezijos. Aleksandras Čakas gimęs ir visą savo gyvenimą praleidęs Rygoje, būtent šiam miestui skyrė didelę dalį savo poezijos. Į Aleksandro Čako eiles nugulė Rygos kasdienis gyvenimas, emocinis pakylėjimas ir šviesus egzistencinis liūdesys – būtent taip ir įsivaizduota spalva turėjusi įprasminti latvių poeto nuopelnus ir atspindėti jo poeziją. Tad bendradarbiavimo  vaisiumi tapo daugiaspalvė Fossil.

Daugiaspalviai sprendimai mielai pasirenkami ir privačiuose projektuose. Pakalbėkime plačiau apie juos.

Daugiaspalviai pasirinkimai

Nors specialiai projektui galime sukurti išskirtinę daugiaspalvę, kaip paminėjome pasakodami apie Aleksandro Čako gatvės rekonstrukcijos projektą, tačiau klientams, norintiems įsigyti daugiaspalvių gaminių jau dabar galime pasiūlyti:

    • Granit daugiaspalvė – viena paklausiausių, puikiai atrodo ant didelių, mažų matmenų gaminių, taip pat ir itin didelių plokščių
    • Orange Granit – išskirtinės dangos savininkui. Nors atrodo ryški, natūraliai puikiai įsilieja į aplinką, o puikiai priderinus taps komplimentų šaltiniu
    • Moon antracite – nuosaikiausia daugiaspalvė, puikiai deranti prie griežtų, minimalistinių formų statinių
    • Umbra daugiaspalvė bei Terra daugiaspalvė – ryškios, anksčiau itin mėgtos, intensyvios faktūros, derinančios rudą – juodą ir raudoną – juodą spalvas. Visgi šiuo metu Terros populiarumas menksta.
Įkvėpimui

Įsikvėpkime ir pasižiūrėkime daugiaspalvės įrengimo pavyzdžių: