Kalbėdami apie mūsų gaminius su klientais nustembame išgirdę pasakymą ‘lauko plytelės’, bei paskubame atsakyti, kad visi mūsų gaminiai yra skirti laukui. Tačiau klientai įpratę plytelėmis vadinti vidaus apdailos plyteles, tad mūsų gaminiai, logiškai tampa “lauko plytelės”.

Kuo skiriasi trinkelės ir plytelės?

Trumpai atsakant – matmenimis. Mūsų siūlomi gaminiai – trinkelės, plokštės ir plytelės tinka lauko grindinio įrengimui. Kalbant apie plyteles bei plokštes – gaminius dažniausiai naudotus šaligatvių įrengimui, galime pasiūlyti platų asortimentą. Produktai: Hansa 6, Hansa 7, Hansa 8, Hansa 7 Plus, Hansa 8 Plus – įprasti matyti miestų šaligatviuose, tačiau naujuose projektuose puikiai keičiami ir didesnėmis plokštėmis Hansa 8 Mega. Taip pat šaligatviams sėkmingai gali būti naudojamos trinkelės. Įprastai šie gaminiai – stačiakampio formos.

Lauko plytelės – asortimentas

Kaip nesuklysti renkantis plyteles? Kaip visuomet būtina įsivertinti jūsų dangai teksiančias apkrovas. Jei plytelėmis numatote kloti takelius, kuriais vaikščios tik pėstieji, rinkitės Hansa 6 arba Hansa 7 gaminius. Dangoms, kurioms numatomos didesnės apkrovos būtina rinktis aukštesnius gaminius – Hansa 8, Hansa 8 Plus arba Hansa 8 Mega.

Plytelės ir plokštės – įrengimo pavyzdžiai

Ar plokštė – tinkamas pasirinkimas privačiai dangai?

Tikrai taip – plokštė puikiai atitiks visus jūsų dangai keliamus reikalavimus. Didelių matmenų gaminiai privačiai erdvei visuomet suteikia modernumo ir švarumo jausmą. Plokščių danga – funcionalumu niekaip nenusileidžia plytelėms bei trinkelėms. Tuo puikiai galite įsitikinti peržiūrėję vieną iš Latvijos architektų AHA studio projektų, kuriame panaudota plokštė Hansa 8 Plus. Projektas kurtas privačiai erdvei ir puikiai dera su minimalistiniais moderniais statiniais, paprastais fasadais. Projektas nominuotas 2023 metų geriausio projekto rinkimuose.

Plytelė ar trinkelė – įsitikinkite, kad gaminių siūlės užpildytos

Nesvarbu, ar pasirinksite plyteles ar trinkeles – saugaus, estetiško ir tinkamo eksploatuoti grindinio sąlyga yra tinkamai užpildytos siūlės, arba kaip galite išgirsti ‘trinkelių tarpai’. Įprasta siūles pildyti pigiausia medžiaga – atsijomis, tačiau mes rekomenduojame klientams siūles pildyti drenuojančiu rišamuoju smėliu. Su šiuo produktu klientai pamiršta prievolę nuolat pildyti siūles, džiaugiasi siūlėmis be piktžolių ir estetišku vaizdu. Plačiau apie siūlių užpildus skaitykite čia.

Priežiūra

Dangą norime išlaikyti funkcionalią ir saugią naudoti, tad privalu ja rūpintis ir taisyklingai prižiūrėti. Klientus visuomet informuojame, kad bent du sykius per metus danga turėtų būti kruopščiai išvaloma pasitelkiant priemones, aukšto slėgio vandens įrangą, papildomos siūlės (jei jų užpildymui naudojamos atsijos), pašalinami augalai iš siūlių. Jei nenorite skirti siūlių priežiūrai tiek dėmesio, rekomenduojame siūles užpildyti drenuojančiu rišamuoju smėliu. Apie dangų priežiūrą kviečiame skaityti: priežiūra šaltuoju metų laiku, priežiūra šiltuoju metų laiku.

Danga

Dangos priežiūra šiltuoju metų laiku

Šventosios aikštė

Betono gaminiai ir populiariausi mitai apie juos

Hansa

Trinkelių dangos priežiūra žiemą

Danga

Kaip kovoti su augmenija tarp trinkelių? Kaip gali padėti siūlių užpildai?