Eco Line

Svencelė. Unikalus Kuršių marių skalaujamas projektas. Net nesitiki, kad anksčiau čia buvo ančių ferma, nelabai patikėtum tuo pamatęs išpuoselėtus statinius ir nuostabią aplinką. Šiandien tai – išskirtinis Baltijos šalyse projektas, kurį kuria ir puoselėja DO Architects komanda.

Kaip pasakoja patys architektai, danga irgi kurta su užuomina, kad ši erdvė skirta poilsiui, tačiau yra nuostabiai funkcionali būtent drenuojančių Eco Line dėka – įrengiamas su žole, gaminys tuo pačiu idealiai tinka ir atlieka lengvųjų transporto priemonių apkrovoms tinkamos dangos vaidmenį.

Eco Line produktas puikiai tinka tiek poilsio zonoms, kurias norima išlaikyti pakankamai funkcionaliomis, tiek parkingo zonoms, kurias norima kurti žalesnes ir tvaresnes. Eco Line taip pat gali būti klojamas užpildant skalda.

Be drenuojančio gaminio, projekte taip pat panaudoti eilė produktų leidžiančių kurti funkcionalią erdvę – šalia prieplaukų paklotos didžiosios Hansa plokštės. Transporto judėjimo zonose – Prizma 8B gaminiai, gatvės ir vejos bordiūrai,