Greitai įsirengti laiptus – misija įmanoma! Tuo įsitikinkite patys su mūsų gaminiu Scala. Scala sukurta pagreitinti laiptų įrengimą tiek viešosiose tiek ir privačiose erdvėse. Puikiai tinka naudoti su turėklais ir be jų.

Laiptų pakopos Scala gaminio privalumai

Ar taip atrodo jūsų svajonių laiptai?

Laiptų pakopos, laiptų pakopa

Visi kam teko įsirengti aplinką vienaip ar kitaip yra susidūręs su laiptų įrengimo klausimu. Dar iki šiol sutinkame privačių projektų, kuriuose laiptai įrengiami naudojant trinkeles.

Tačiau toks įrengimas reikalauja laiko ir kaštų. Net įrengus laiptus – vaizdas nelabai džiugina?

Mūsų siūlomas sprendimas – greitai ir patogiai įrengiami laiptų produktai. Įvertinkite patys.

Privalumai

Scala produkto privalumas ne tik greitame ir kaštus taupančiame įrengime. Šie produktai gali būti apdirbami specialia technologija, sukuriant šiurkštų paviršių, kuris pasižymi mažesniu slidumu nei įprastos dangos. O tai itin aktualu esant darganotam orui šiltuoju metų laiku ir be abejo šaltuoju metu.

Spalvos ir faktūros

Skala gaminiai gali būti vienspalviai, daugiaspalviai ir dengti natūralaus akmens faktūra. Kaip minėta, jie taip pat gali būti šiurkštinami. Šios technologinės galimybės leidžia pakopas pritaikyti prie bet kurių gaminių ir plataus projektų spektro.

MART0720 scaled

Įrengimas

Susipažinkite su Scala įrengimo instrukcija. Rekomenduojame ją atsisiųsti ir išsisaugoti, ar ją visuomet galite rasti prie gaminio.

Aplinkotvarka, kas tai?

Fossil Daugiaspalvė

Daugiaspalviai gaminiai

Šventosios aikštė

Betono gaminiai ir populiariausi mitai apie juos

Eco Line

Ažūrinės trinkelės - ne tik dizaino elementas