Atgal

Darbo laikas Karantino laikotarpiu 2020-12-16 - 2021-01-31

Kviečiame išlikti sąmoningais ir laikytis reikiamų saugumo priemonių, taip pat informuojame, kad su įmonės produktais galite susipažinti įmonės svetainėje www.betonomozaika.lt bei joje pateikti užklausas , o kilus klausimams visuomet kviečiame konsultuotis bendruoju telefonu +370 616 25883 / elektroniniu paštu, ar konkretaus pardavimų skyriaus kontaktiniu numeriu.

Dėkojame už Jūsų kantrybę, bei supratingumą šiuo sudėtingu laikotarpiu, bei atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. gruodžio 16 d. iki numatomos karantino pabaigos – 2021 m. sausio mėn. 31 d. bus taikomos šios klientų aptarnavimo taisyklės:

    • Klientai pardavimų padaliniuose konsultuojami tik telefonu/ el. paštu
    • Prekių užsakymai priimami telefonu, užklausomis bei elektroniniais laiškais.
    • Apmokėjimas už prekes – tik pavedimu pagal išrašomą išankstinę sąskaitą.
    • Prekės atkraunamos tik išsanksto suderinus datą ir laiką su  Jus aptarnaujančiu pardavimo vadybininku.
    • Prekės kraunamos tik į krovinines autotransporto priemones, laikantis saugaus atstumo.

 

Šios taisyklės gali būti keičiamos, atsižvelgiant į LR Vyriausybės sprendimus liečiančius karantino laikotarpio trumpinimą/ ilginimą.

Taip pat informuojame, kad UAB „Betono mozaika“ visų miestų pardavimų padaliniai 2020 gruodžio 28-31 d. dienomis nedirbs.

Darbo laikas Karantino laikotarpiu 2020-12-16 - 2021-01-31

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika