Atgal

Informacija dėl padėklų užstato dydžio

Šis sprendimas padiktuotas situacijos rinkoje – trūkstant medienos žaliavos ilgėja ir brangsta padėklų gamyba, tikėtina, kad padėklų pardavimai bus ribojami dėl jų trūkumo, tad esame priversti didinti padėklo užstato dydį iki 10 Eur be PVM. 2021 m. padėklo įsigijimo kaina augo ir šiuo metu yra 40 proc. didesnė nei prieš metus.

Todėl UAB „Betono mozaika“ priima šiuos sprendimus:

  • Didinamas užstato dydis iki 10 Eur, kuris klientams bus grąžinamas pristačius padėklus per 90 kalendorinių dienų,
  • Sandėliai aprūpinti didesniais padėklų kiekiais, taip užsitikrinant, kad rinkoje esant trūkumui galėsime pristatyti produkciją klientams.

Atkreipiame dėmesį, kad grąžinus padėklus per 90 kalendorinių dienų, visas sumokėtas užstatas yra grąžinamas.

Įmonė, reaguodama į situaciją rinkoje pasilieka teisę keisti užstato dydį pagal rinkos situaciją. Atkreipiame dėmesį, kad lankstinukuose, kainynuose, bei kitoje įmonės medžiagoje gali būti nurodomas mažesnis užstato dydis.Ši medžiaga rengiama sezono pradžioje visam sezonui, tad neatspindi/ gali neatspindėti pokyčių ir sprendimų, priimamų sezono metu.

Įmonės siekis – tvarumas ir ekologija, todėl savo klientams jau daug metų siūlome bepadėklę pristatymo sistemą, kuomet produkcijos paketai yra transportuojami be medinių padėklų. Taip ne tik atsisakome medienos, taupome klientų laiką, nes nebereikia rūpintis padėklų grąžinimu. UAB „Betono mozaika“ transportas specialiai pritaikytas pristatyti gaminius be padėklų, o pristatytus gaminius galime iškrauti kliento nurodytoje, saugumo reikalavimus atitinkančioje vietoje.

Esame atsakingi, bei rūpinamės ekologija, tad raginame klientus pasverti savo sprendimus. Jei pasirenkamas pristatymas su padėklais, kviečiame juos grąžinti per 90 kalendorinių dienų ir atgauti pilną taros užstato sumą.

Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į pardavimų skyrius arba bendruoju įmonės numeriu.

Informacija dėl padėklų užstato dydžio

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika