Atgal

Manufaktūrų gatvės atgimimas

Vilniečiams matyt jau tapo įprastu reiškiniu, matyti nuolat besikeičiančias, renovuojamas miesto gatves, atgimstančius rajonus. Naujos vietos greit tampa traukos objektais, pritraukiančios tiek ir naujus gyventojus, tiek ir naujų ofisų ieškančias įmones. Viena tokių vietų ir Manufaktūrų gatvė bei šalimais besikuriantis gyvenamųjų pastatų bei administracinių erdvių rajonas.

“Šiame rajone ilgus metus buvo įsikūręs įmonės biuras Vilniuje, tad mūsų komandai itin smagu matyti atgyjančią Manufaktūrų gatvę, kurios šaligatviams įrengti panaudoti Betono mozaikos gaminami premium natūralaus akmens gaminiai“ – sako UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus.

Manufaktūrų gatvės rekonstrukcijai, rekonstruojant šaligatvius, perėjų saleles, poilsio zonas, bei kitas šalia gatvės esančias erdves panaudota natūralaus akmens tekstūros produkcija. Produktais taip pat padengti pėsčiųjų takai, dviračių parkingo zonos.

„Lietuvos rinkai siūlome išskirtinius natūralaus akmens tektstūros produktus: derinant cemento spalvą ir itin platų skaldelių splavų ir atspalvių pasirinkimą galime sukurti gausybę atsplavių, kaip pavyzdžiui apdovanotame Siguldos Devons projekte, tačiau pačiomis populiariausiomis jau keletą metų lieka šios: Quartz (vyraujanti balta), bei Silver, Lava (juoda), Bordo ir Rose atspalviai. Esame įgyvendinę daugybę projektų su šiais gaminiais visoje Lietuvoje – natūralaus akmens produktus galite rasti ir Lukiškių aikštėje ir šalia Šilutės savivaldybės, produktus pamėgo tiek didieji tiek ir mažesni Lietuvos miestai, bei privatūs pirkėjai“ – sako R. Venckus.

Rekonstrukcijos projektas – išskirtinis ir darbus atlikusiai bendrovei UAB „Eikos statyba“.

„Pėsčiųjų takams architekto buvo parinktas netipinis plytelių raštas, kuris, panaudojus UAB „Betono mozaika“ gaminius, manau, puikiai papildė visą bulvaro koncepciją. Todėl norisi tikėti, kad matydama galutinį darbų rezultatą net ir ta dalis aplinkinių gyventojų, kurie, tik pradėjus darbus, dėl įvairiausių priežasčių buvo priešiškai nusiteikę, galiausiai pakeitė savo nuomonę ir džiaugiasi dar viena sutvarkyta Vilniaus gatve bei jos prieigomis. O pasibaigus šiuo metu dar tebevykstančioms daugiabučių statyboms tikiu rajonas taps dar gražesnis ir patrauklesnis tiek aplinkiniams gyventojams, tiek ir kitiems miestiečiams“ – pasakoja UAB „Eikos stayba“ Statybos projektų vadovas Žilvinas Didžiapetris.

Nežiūrint to, kad projektas vykdytas gyvenamoje teritorijoje, su veikiančiu betono mazgu, o gatvė negalėjo būti visiškai uždaryta, objektas buvo pabaigtas anksčiau nustatyto termino. 

Manufaktūrų gatvės atgimimas

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika