Atgal

UAB „Betono mozaika“ pardavimo padalinių darbo tvarka (atnaujinta)

Nuo 2021 m. balandžio 15 d. leidžiamas atsiskaitymas už produkciją ir grynaisiais pinigais. Kitos klientų aptarnavimo nuostatos lieka galioti:

 • Klientai galės užeiti į suformuotas klientų aptarnavimo saleles pardavimų skyrių viduje Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. 
 • Kviečiame nevykti į pardavimo skyrių, jei negaluojate, jaučiate ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus (sloguojate, skauda gerklę ar kosėjate), karščiuojate arba turėjote tiesioginį kontaktą su asmeniu, užsikrėtusiu ar galimai užsikrėtusiu koronavirusu.
 • Skatiname ir toliau laikytis visų iki šiol galiojančių apsaugos priemonių:
   • atvykus į UAB „Betono mozaika“ priėmimo saleles privaloma dėvėti veido kaukę, bendrauti saugiu, ne mažiau kaip 2 m. atstumu nuo kitų žmonių, taip pat rekomenduojama dezinfekuoti rankas ir laikytis kosulio/čiaudulio etiketo;
   • sandėlio teritorijoje pakraunant/ iškraunant prekes į transporto priemones rekomenduojama likti automobilio salone;
   • UAB „Betono mozaika“ atviroje teritorijoje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, jeigu neišlaikomas 2 metrų atstumas nuo kitų asmenų;
   • Į pardavimų skyrių priėmimo saleles įleidžiama po vieną asmenį (Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje)
   • Vilniuje prie pardavimų skyriaus kasos, bei vadybininkų prieinama po vieną asmenį tik iš lauko pusės

 

Klientams visuomet rekomenduojame su įmonės produktais susipažinti įmonės svetainėje www.betonomozaika.lt bei joje pateikti užklausas, o kilus klausimams visuomet kviečiame konsultuotis bendruoju telefonu +370 616 25883 / elektroniniu paštu, ar konkretaus pardavimų skyriaus kontaktiniu numeriu.

Visuose UAB „Betono mozaika“ padaliniuose yra taikomos saugos priemonės, klientus ir darbuotojus skiria organinio stiklo sienelės, darbuotojai aprūpinti dezinfekavimo skysčiu, kaukėmis/ antveidžiais, rekomenduojame bendraujant devėti pirštines. Padaliniai yra periodiškai dezinfekuojami ir vedinami, bei valomi.

UAB „Betono mozaika“ pardavimo padalinių darbo tvarka (atnaujinta)

Interneto svetainė naudoja nebūtinuosius slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku“. Jei nesutinkate, nebūtinųjų slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis ir apie savo teises rasite svetainės privatumo politikos skiltyje.

SUTINKU NESUTINKU Privatumo politika